Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Nástrahy a návnady Kaprařské fórum / Nástrahy a návnady /  
 

carp zoom

 
 
Stránka  Stránka 1 z 2:  1  2  Next »

Autor bob
Návštěvník
#1 | Zasláno: 7 Dub 2008 20:20 
Ahoj mate nekdo zkusenosti z boilies od carp zoom diky

Autor basnak
Člen
#2 | Zasláno: 8 Dub 2008 22:11 
neptal ty ses už i u Kučery v dotazech? :-D :-D ;-)
Jinak s boilie od Carp Zoom jsem doposava» zkušenost neměl, abych ti odpověděl.

Autor bob
Návštěvník
#3 | Zasláno: 9 Dub 2008 20:27 
ne neptal ja se chci jen neco dozvedet kamos ho testoval na piskovnach v jiznich cechach a prej si uz jinej boilie kupovat nebude tak nevim

Autor basnak
Člen
#4 | Zasláno: 9 Dub 2008 21:14 
bob
Však co je na tom ho vyzkoušet a když fungoval kamarádovi, tak mu zkus věřit. Nebo nechceš spíše vyhazovat prachy do něčeho co se ti moc nezdá, to bych i tak chápal.

Autor bob
Návštěvník
#5 | Zasláno: 10 Dub 2008 20:50 
JO TAK NEJAK TO JE JA MNEL 3XL OD NIKLA A DOCELA DOBRY,JA SI MYSLIM ZE KAPR SI NA BOILIE ZVIKNE KDYZ SE SNIM KRMI DYL.CO TY NATO

Autor basnak
Člen
#6 | Zasláno: 15 Dub 2008 17:21 
bob
Kapr je tzv. "vodní prase", co mu přijde pod nos to aspoň ochutná, teď jen záleží na tom jestli mu to chutná nebo ne. Když je voda pestrá na přirozenou potravu tak proč by si měl zvykat na boilie, které by mu "nechutnalo"?! Takže s tím že by si mohl zvyknout na nějaké boilie s tím bych nesouhlasil. Zvykne si jen na dobrou návnadu, schválně nepíšu kvalitní. U kapitálních ryb je to už jen o náhodě, velká ryba ti může ze začátku ochutnat méně vyživné boilie (vzbudí u něho zvědavost esenciálním signálem), ale pak už ho přestane vyhledávat ze dvou prostých důvodů (energie vynaložená k vyhledávání té oné potravy, a výživná složka té potravy)

Autor k-70
Návštěvník
#7 | Zasláno: 19 Kvě 2008 17:52 
Zdarec. Já na Carp Zoom chytám celkem často. Taky jsem kvůli němu byl přijat jako tester tohoto boilí. Abych pravdu řek, tak mám zatím nejvíc zkušeností s plovoucím boilí, s mini boilím ,krmítkovými směsmi a chytacími pelatami. V létě mám v plánu vyzkoušet boilí XXL. Tyto výrobky mi zatím fungovaly na jedničku. Více se můžeš dozvědět v článku, který mi tu v brzké době výjde.
Přeji mnoho úspěchů.
Jícha Václav

Autor Michal Pokorný
Návštěvník
#8 | Zasláno: 25 Lis 2008 20:58 
Z mé vlastní zkušenosti vím, že pelety nebo bojlí zabírájí na všechny druhy ryb, ale nejvíce na kapry. Mám u svého domu revír ,terý je panenskou vodou na způsob lovu na boilies. Behem tydne sem tam nahazel vždy 250 gramů boiles renomovaných firem a po týdnu sem vysadil krmeni na nulu.

za 2 dny sem si tam šel zkušebně zachytat panové takový tanec co se tam děl sem v životě nezažil za půl hodiny sem vytahl 10 kaprů o průměrneé hmotnosti 6 kilogramů. Jen podotýkám, že to bylo kvalitní bojlí s dosti velkou výživovou schopností, a že mělo chu»e ovocné. Spozdravem Petrův zdar se s vámi loučím.

Autor Anonymní
Návštěvník
#9 | Zasláno: 26 Lis 2008 22:36 
Tak by mě zajimalo, kdy už někdo konečně přijde s článkem, kde zdůvodní nesmyslnost nutričních hodnot bojlis uvaděných do souvislostí s braním kaprů. Chápu,že se v tomto kšeftu točí obrovské peníze, ale to není důvod proč dělat z rybařů idioty. Stejně se bohužel musím vyjadřit i ke složkám,které by měli být zaručeně léčivé. Pokud nebude náležitě ošetřena celá vodní nadrž, je to pouze gesto důležitosti a domýšlivosti rybáře. Budeteli zakrmovat ,čímkoliv, pravidelně na jednom místě v přijatelném množství, ryba se tam natáhne. Obvzláště kapr, protože to je vodní slepice, která chodí zobat tam, kde se jí bude sypat. Pokud má někdo pochyby o těchto námitkách, má možnost nahlédnout do odborné literatury, či podiskutovat na toto téma s našimi slovutnými pány profesory, kteří jsou opravdovou světovou špičkou na chov a chování kaprů.

Autor Anonymní
Návštěvník
#10 | Zasláno: 26 Lis 2008 22:38 
Tak by mě zajimalo, kdy už někdo konečně přijde s článkem, kde zdůvodní nesmyslnost nutričních hodnot bojlis uvaděných do souvislostí s braním kaprů. Chápu,že se v tomto kšeftu točí obrovské peníze, ale to není důvod proč dělat z rybařů idioty. Stejně se bohužel musím vyjadřit i ke složkám,které by měli být zaručeně léčivé. Pokud nebude náležitě ošetřena celá vodní nadrž, je to pouze gesto důležitosti a domýšlivosti rybáře. Budeteli zakrmovat ,čímkoliv, pravidelně na jednom místě v přijatelném množství, ryba se tam natáhne. Obvzláště kapr, protože to je vodní slepice, která chodí zobat tam, kde se jí bude sypat. Pokud má někdo pochyby o těchto námitkách, má možnost nahlédnout do odborné literatury, či podiskutovat na toto téma s našimi slovutnými pány profesory, kteří jsou opravdovou světovou špičkou na chov a chování kaprů.

Autor k-70
Návštěvník
#11 | Zasláno: 2 Pro 2008 21:14 
Zdarec lidi.
Carp zoom je podle mě šitka. Testy nedopadly dobře. Snad jen plovoucí banánek a šroty chytali. Mini bojlís jen karase na feeder. XXL vypadá na 1pohled dobře, ale je velice měkkké a do hodinky po náhozu se rozpustilo téměř na 20mm. Za celé léto jeden kapřík 35cm. Ostatní kuličky jsou sice krásně navoněné. I na pohled vypadají dobře, ale kapříci na to kašlou z vysoka. Nevím, ale mě tohle bojlís nefunguje....

Autor basnak
Člen
#12 | Zasláno: 3 Pro 2008 16:10 
k-70
A kolik vod si s touhle značkou obchytal ???

Autor Anonymní
Návštěvník
#13 | Zasláno: 3 Pro 2008 22:27 
basnakovi - ty zrejmě moc dobře víš, že pokud by jsi takovéto pochybné značky vytáhl ve Francii na jezerech a to se vůbec ani náznakem nezminím o anglánech, tak je to stejné jakoby jsi vytáhl bambusák vedle Century. Pokud vím,tak zrovna momentální největší oblibě se těší opětovně Mainline. Je pro nás třeba drahý, avšak účinný. A omlouvám se za slovo drahý. Je to pouze relativní. Takže když konkrétně nevíš, tak se občas zdrž proslovu. Považuji Tě za inteligentního rybáře, takže doufám, že si to bez emocí tento odkaz přebereš.

Autor Anonymní
Návštěvník
#14 | Zasláno: 3 Pro 2008 22:29 
basnakovi - ty zrejmě moc dobře víš, že pokud by jsi takovéto pochybné značky vytáhl ve Francii na jezerech a to se vůbec ani náznakem nezminím o anglánech, tak je to stejné jakoby jsi vytáhl bambusák vedle Century. Pokud vím,tak zrovna momentální největší oblibě se těší opětovně Mainline. Je pro nás třeba drahý, avšak účinný. A omlouvám se za slovo drahý. Je to pouze relativní. Takže když konkrétně nevíš, tak se občas zdrž proslovu. Považuji Tě za inteligentního rybáře, takže doufám, že si to bez emocí tento odkaz přebereš.

Autor basnak
Člen
#15 | Zasláno: 5 Pro 2008 00:49 
Anonymní
Bez emocí a s úsměvem vždy :-) bych raději slyšel odpověď na mou otázku (Kolik vod obchytal s tou značkou). Kdyby zněla odpověď : "Jednu řeku, dva štěrkáče a jednu bahnitou lokalitu", pořád bych byl spokojenější než tvoje srovnání s Francií a Anglií. Možná sis tu moji "hloupou" otázku přečetl se sarkastickým tónem, ba i dokonce s jiným podáním než byla položena. To se stává. Jenže byla položena pouze jen zvídavě, protože konkrétně nevím a nejsu zastáncem žádné značky boilie. Tolik mé vysvětlení :-)

Stránka  Stránka 1 z 2:  1  2  Next » 
Nástrahy a návnady Kaprařské fórum / Nástrahy a návnady /
 carp zoom
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

 
Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑