Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Nástrahy a návnady Kaprařské fórum / Nástrahy a návnady /  
 

Devil Baits Boilie

 
Autor catfish
Člen
#1 | Zasláno: 8 Srp 2006 16:11 
Ahoj, Chtěl sem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s boiliem od Devil baits?Chtěl bych ho vyzkoušet a rád bych o něm získal pár informací abych nekupoval nějakej zmetek!Dik moc za odpověď!

Autor Michal
Návštěvník
#2 | Zasláno: 21 Říj 2006 08:11 
Z produktů Devil Baits se mi nejvíce osvědčily pelety Kapří guláš a Robin Red. Dávám je na vlas nad boilies vlastní výroby a můžu říci, že na guláš jsem při posledním lovu po hodině chytání vytáhl kapra 70 cm a 8 kg. Samozřejmě jsem ho pustil. Boilies jsem od Devilu zatím nezkoušel. Pelety jsou ale OK

Autor Bigcarp
Návštěvník
#3 | Zasláno: 26 Lis 2006 20:10 
A garantuju ti ze boilie taky!!!=))Mam na neho chyceny par slusnych kapru nad 8kg. Nej je pro me gulas a 007.Zkus a uvidis

Autor Anonymní
Návštěvník
#4 | Zasláno: 6 Úno 2008 20:47 
skusali ste zmes pecen-maso?

Autor basnak
Člen
#5 | Zasláno: 8 Úno 2008 00:23 
Nevím hošani, ale zkoušel jsem od nich kupovat produkty na výrobu boilie a v pytlíku co měl obsahovat čistě jenom mleté konopí, jsem nacházel kousky pšenice a to jsem bohudík poznal jenom jeden parazitní prvek v těh 500g. Takže nevím, co víc do toho dávají aby ušetřili. Možná jsem narazil na nějaký špatný sáček, ale zklamalo mě to. Příště už ne !!!

Autor CT Ji
Návštěvník
#6 | Zasláno: 9 Úno 2008 11:45 
Devil Baits je výrobek už poněkud starší a tak se nevyhneme nákupu zboží které leží dlouho kdesi ve skladech, také větsina výrobků se kupuje v tak zv. krmné bázi. Ostrých chytacích věcí je na trhu málo, ale jsou dobré pokud jsou čerstvé. Vynikající jsou pelety pro vnadění, ale jinak bych se spíš zajímal o mraženky novějších výrobců. Kvalita komponentů není asi 1A ale dá se z nich udělat jistě dobrá koule.

Autor Anonymní
Návštěvník
#7 | Zasláno: 13 Bře 2008 09:49 
Devil vyšel tento rok s novým typem boilies jak v kilovém balení, tak i dipované koule v krabičkách. Měl jsem nedávno možnost si je prohlédnout a očuchat a vůbec nevypadají špatně! Podotýkám že jsou to věci ostré ne zakrmovací. Určitě stojí za vyzkoušení!

Autor ondra
Návštěvník
#8 | Zasláno: 13 Bře 2008 22:49 
hele chctěl sem se zeptat je nitné na větší kapry vnadit nebo jak to ůbec je koupil sem devil baits pelety guláš a dalši ale newim jak stim mam vnadit nebo tak

Autor CT Ji
Návštěvník
#9 | Zasláno: 14 Bře 2008 11:17 
ondra
Otázkám vnadění tu bylo všude věnováno spousta prostoru, ale obecně je to tak že kdo vnadí ten chytá! Je třeba vědět především kde vnadit (je hloupost nebo otázka štěstí přijet k vodě kterou neznám a navalit tam okamžitě několik kilo krmení) je mnohem účinnější začít chytat třeba s krmítkem a přivnadit místa odkud mám záběry. Přechodem na koule a postupným zvětšováním návnady pod háčkem eliminovat menší ryby. Velká ryba málokdy přijde hned, zpravidla to trvá i několik dní nebo týdnů než na pravidelně přikrmovaném místě zabere ta nej ryba a můžeš si říct žes ji dostal cíleně (přechytračil). Vyhrál jsi zážitek a třeba i fotografii s důstojným soupeřem kterého je třeba si vážit a proto by měl být svobodný pro radost tvou i ostatních. Nejkrásnější gesto je "Čau príště..."

Autor ondra
Návštěvník
#10 | Zasláno: 14 Bře 2008 13:11 
moc dekuju s,e zacatecník a proto shanim info sem v uplnych zacatcích a proto newim jestli mam boilie kupovat nebo dělat doma někdo říka že kupovat ale zase bych chtěl vědět co je levnějši??,predem dekuji

Autor CT Ji
Návštěvník
#11 | Zasláno: 14 Bře 2008 19:16 
Pokud chceš doma dělat opravdu dobrý koule nebude to levnější snad ani když nezapočítáš svou práci. Navíc možností jak uplácat to svoje nejlepší boilies je bezpočet. Asi bych se pokud začínáš zajímal o mražené boilies třeba od Nikla nebo Mikbaitsu. K vodě vemeš jen pár koulí a dají se zase zamrazit po rybačce. Já vím že cena mnohé odradí, ale když dáš kouli pod háček a tři na PVA a vnadíš třeba peletama tak si sám spočítáš jak dlouho ti kilo mraženek vydrží. Na jaro doporučuji směs s RobinRedem a příchu» třeba brusinka, koule menší 16mm.

Nástrahy a návnady Kaprařské fórum / Nástrahy a návnady /
 Devil Baits Boilie
Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové fórum ZDE.

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑