LovKapra.com - Hlavní stránka
  Nové kaprařské fórum - Statistika starého fóra
Kaprařské fórum / Nástrahy a návnady / Těsta - recepty
Autor Zpráva
Pjota
Člen
# Zasláno: 10 Srp 2006 10:31


Zdravím. Pořád slyším o úspěších chytání na těsta a rád bych to zkusil. Neporadí někdo recept na těsto? Vím, že se dá těsto už koupit i hotové, ale myslím si, že domácí recept je stejně nejlepší. Díky moc za případné recepty, i když si myslím, že stejně žádné nebudou :o)

Fit
Moderátor
# Zasláno: 10 Srp 2006 11:16


Ahoj,
tady máš spoustu receptů, tak se podívej a můžeš zkoušet.

Jinak já na těsta moc nechytám, ale jednou jsem si pěkně zachytal, když jsem nastražil těsto s neuvařené boilie směsi. Nastražoval jsem to těsto vlasovou metodou (na pružince od propisky).

doktor1
# Zasláno: 13 Lis 2006 17:01


tu máš jeden uplne jednoduchý
základ mám vždy krupicu uvarenú vo vode alebo mlieku, vytvoríš z toho taky tuhý glej/ ja pomer 1:1 voda ku krupici/
a k tomu pridávaš to čo chceš
ak na sladko pridáš melasu, hroznový cukor, med , farbu, kličky, sladké korenie
ak na slano zase čo chceš, tavenák a struhaný udený sýr, mleté opražené semienka, vegetu a slané korenia a máš super cesto na parmu...
prípadne ho možeš urobi» s masokostnou alebo rybacou mučkou, olejom so sardiniek,,,, treba len skuša», vytvor si zaklad z krupice a k tomu pridaj to čo chceš bud na sladko alebo na slano, a zafarbi si to jednoducho potr.farbou...

petronelli
# Zasláno: 18 Pro 2006 16:53


Sojová mouka, krupice, hladká mouka, pomleté psí granule+ esence+ můžeš přidat co chceš a budeš mít jistotu, že nemáš nahozeno jen tak jestli to něco vezme.

Michal Pokorný
# Zasláno: 25 Lis 2008 21:41


Fite musim ti poděkovat za ty recepty na těsta na Mrk.cz Na tyto stránky se dívám pořád ale to o tech těstách by mě tam nenapadlo hledat moc ti děkuji . Jen by mě ještě zajímalo jestli jde z těch těst udělat bojlí? Moc ti děkuji.

Fit
Moderátor
# Zasláno: 25 Lis 2008 23:19


Michal Pokorný:

Nemáš zač. Fórum je tu od toho, abychom si vzájemně radili. Co se týká té tvé otázky, tak samozřejmě boilies by z toho asi šlo. Je třeba přidat pouze vejce (tak 7-10ks) na 1kg. Je ale třeba najít takové těsto, které bude dobře pojit. O boiliesu se v podstatě dá říci, že je to pouze vařené těsto. Stačí se inspirovat třeba tímto článkem: Výroba boilies z krmítkové směsi, myslím, že je to docela podobné.


Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové fórum ZDE.
 

miniBB forum software © 2001-2018, Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv.