Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /  
 

vyjadrenie sa k tymto navijakom

 
 
Stránka  Stránka 2 z 2:  « Previous  1  2

Autor basnak
Člen
#16 | Zasláno: 2 Pro 2006 20:47 
Frostty
Přesně tak: každým rokem je in úplně něco nového, tak že určitě chápeš rozdíly cenové relace v podání nových věcí a věcí co už jsou dávno aut v podání např. Full Runneru 6500 a Tica Scepteru (pro srovnání)

Autor Frostty
Člen
#17 | Zasláno: 3 Pro 2006 09:45 
Basnak: presne tak, pokud dotyčny použije full runera na přibřežní rybolov, nebude sním tahat 200 g olova z 200 metru tak mu nějakou sezonu vydrží, snad:)jinak rohodnutí je už na dotyčném

Autor basnak
Člen
#18 | Zasláno: 3 Pro 2006 19:28 
Frostty
Jo jo, vem si to, že na vzdálenost např. 70 a více metrů už je zbytečné použití baitrunneru! Když ho přece použiji tak ho mám tak na tvrdo, aby mi při "nestíhačce" neletěla udice do vody! Ale to se na takovou vzdálenost stává jen sporadicky! Spíš vůbec ;-)

Stránka  Stránka 2 z 2:  « Previous  1  2 
Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /
 vyjadrenie sa k tymto navijakom
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

 
Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑