LovKapra.com - Hlavní stránka
  Nové kaprařské fórum - Statistika starého fóra
Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu / hlasiče
Autor Zpráva
Anonymní
# Zasláno: 21 Lis 2007 20:38

ahoj mate nekdo zkusenosti z hlasicema fox micron warrior? je to dobrej kup?

Anonymní
# Zasláno: 4 Úno 2008 16:08

Kamarat ho ma a baterka mu vydrzi 2 dni, a maju problemy s vodotesnostou. Na tu spotrebu bateriek sa stazovali uz viaceri.

Anonymní
# Zasláno: 5 Úno 2008 19:19

jo ja je mam taky a budu kupovat něco jineho problem ty baterky.

Anonymní
# Zasláno: 5 Úno 2008 19:29

ja mam flajzar ultracarp sens a uplna spokojnost

Milan Z.
# Zasláno: 24 Úno 2008 11:27

Má někdo skušenost s kompletem D A M (signalizator a vysilačka jak to nabizi D A M komplet)

Dan
# Zasláno: 23 Říj 2008 16:54

Já mám dva kousky od damu,tenkrát mě 1 stál něco okolo 900kč.Pokud ti mohu poradit tak si je nekupuj, i při malé přeháňce jsou uvnitř mokré nemluvě že se voda usazuje v prostoru pro baterku.

alda
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 20:01

Já mám flajzary TB861 (nevim přesně číslo :-)). Mám je přes dva roky a ještě jsem baterky neměnil. A voda do nich neteče :-) :-)

-FoX-
# Zasláno: 31 Říj 2008 13:25

Chtel bych se zeptat jestli nekdo nema nahodou zkusenost s temito hlasici.Dik

http://www.sportcarp.cz/obchod/hlasice/sada-signal izatoru---shakespeare-cypry-trx.aspx

Anonymní
# Zasláno: 5 Lis 2008 21:33

prodávám fox m2 ještě v záruce cena dle dohody

Max
# Zasláno: 12 Lis 2008 15:13

Ahoj, osobně vlastním flajzary a nemohu si je vynachvalit, jsou to jedny z nejlepších hlásičů na našem trhu a hlavně český výrobek který se vyváží do světa...
http://www.nasoutokushop.cz/flajzar-ultracarp-plus -d852
jejdna ze základních řad už těch modernějších typů

jsou fakt dobrý čím vyšší řada tím víc vychytávek

Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové fórum ZDE.

miniBB forum software © 2001-2018, Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv.