Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /  
 

Nadvazcova snurka do muslovych poli

 
Autor trixo
Člen
#1 | Zasláno: 27 Říj 2008 14:08 
Prosim poradte nejaku vybornu a odolnu nadvazcovu snurku,ktora odola muslovym poliam....dik

Autor -FoX-
Návštěvník
#2 | Zasláno: 8 Lis 2008 19:59 
Nejlepsi by jsi mel udelat navazec z lanka ktere se pouziva na lov dravcu.Na konci ho doplnis kouskem navazcove snurky s hackem a supr montaz.Taky ma vyhodu tu ze se pri nahozu nazamota je krasne tuha jen konec je meky coz kaprovy stezuje vyflusnout nasi nastrahu a je krasne pichly tam kde ma byt.Dalsi vyhodou je ze lezi pri dne tudiz je mene napadna.Nejlepsi je sehnat zelenou popr. cernou.Zelena se da vylepsit ze vezmes lihovku a lehce ji zamalujes.

Autor Anonymní
Návštěvník
#3 | Zasláno: 9 Lis 2008 00:35 
No FoXi nevím, ale myslím že právě ten konec ze šňůrky bude kamenem úrazu, protože kapří pacholci jsou zvyklí rýt čumákem do dna a ocasem tlouct do šňůry. To by snad mohl vyřešit dokonale jedině řetízek až k háčku.)))

Autor basnak
Člen
#4 | Zasláno: 9 Lis 2008 21:51 
Anonymní
Z toho bych neměl strach, jemná šňůrka by měla být tak 3cm dlouhá, podle boilie a háčku. Určitě kombinace lanka s jemnou šňůrkou zvětší procento úspěšnosti ve zdolání kapra.

Autor -FoX-
Návštěvník
#5 | Zasláno: 11 Lis 2008 16:31 
Presne souhlasim s basnakem.Zas v tom nesmis hledat takovy detaily.Ja proste vim ze zkusenosti ze to funguje a je to :-D.

Autor trixo
Člen
#6 | Zasláno: 12 Lis 2008 23:03 
-FoX- : dieks za radu, urcite vyskusam ten ztuzeny nadvazec, ja len az budem farbit to lanko, nebudu tu farbicku kapri citit??? je to nutnost ju ofarbit???

Autor Fit
Administrátor
#7 | Zasláno: 13 Lis 2008 11:09 
trixo:

Já myslím, že ho barvit nemusíš. Nejlíp ale asi uděláš, když si to lanko koupíš rovnou v černé barvě. Jestli to kapři cítí, to nevím, ale myslím si, že by to nemělo vadit a třeba bych to zkusil, jak to bude fungovat. Např. sekundové lepidlo jim zřejmě nevadí, protože jsem na to chytil už spoustu kaprů.

Autor -FoX-
Návštěvník
#8 | Zasláno: 13 Lis 2008 15:18 
Ahoj z lihove fixy mit strach opravdu nemusis protoze tato barva je na alkoholove bazi tudiz pri namalovani lanko se alkohol vypari a zustane tam jen barva.To mas to same jako kdyz si poridis esenci na alkoholove bazi.S z toho bych urcite nemel strach.Ale jak psal Fit staci koupit cerne lanko a a je po starostech.

Autor Fit
Administrátor
#9 | Zasláno: 1 Pro 2008 11:02 
Ještě pro ty, co neví, jak to navázat. Vzpomněl jsem si, že jsem o tom vlastně už článek zveřejňoval. Tady je to pěkně popsané i s fotkama: Montáž na mušµové polia.

Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /
 Nadvazcova snurka do muslovych poli
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑