Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Vše o tomto serveru Kaprařské fórum / Vše o tomto serveru /  
 

Jak se Vám líbí web LovKapra.com?

 
 
Stránka  Stránka 2 z 2:  « Previous  1  2

Autor carpmajster
Návštěvník
#16 | Zasláno: 20 Pro 2006 19:32 
web dobrý,chybí chat,mohli být více popisovány zahraniční revíry hlavně madaři,u nas díky zkostnatělýmu rybářskýmu řadu začíná zvonit hrana,svazový vody jsou vybitý a provozovat big kaprařinu je čím dál náročnější proto více popisu zahraničních revíru

Autor Fit
Administrátor
#17 | Zasláno: 20 Pro 2006 20:24 
carpmajster:

Ano, s těma popisama souhlasím a rád bych spoustu popisů na web přidal, jenže nemám k tomu žádné materiály. To by mi někdo musel poslat článek, někdo, kdo tu danou vodu třeba i zná. Jenže nikdo takový mi ještě nic neposlal, akorát jeden článek myslím.

Co se týká chatu, tak si myslím, že je to už dnes zbytečnost. Na toto lze jednoduše používat icq, skype, google talk a jiné IM. Postrádá mi ten chat logiku. Nebo si myslíte že ne a že bych měl chat nějaký udělat, takový problém by to pro mě nebyl.

Autor carpmajster
Návštěvník
#18 | Zasláno: 21 Pro 2006 15:54 
souhlasím s názorem že když není material není co psát ale ono v dnešní době je to těžké každy si ty své revíry chraní protože nachytat velké kapry myslím od 10kg nahoru na svazovejch vodach je dost nadlidskej výkon a proflaklé madarské vody nema smysl popisovat a fantastické madarské reviry zustanou chraněny. Poctivejm kaprařum ZDAR

Stránka  Stránka 2 z 2:  « Previous  1  2 
Vše o tomto serveru Kaprařské fórum / Vše o tomto serveru /
 Jak se Vám líbí web LovKapra.com?
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

 
Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑