carpmajster:
Ano, s těma popisama souhlasím a rád bych spoustu popisů na web přidal, jenže nemám k tomu žádné materiály. To by mi někdo musel poslat článek, někdo, kdo tu danou vodu třeba i zná. Jenže nikdo takový mi ještě nic neposlal, akorát jeden článek myslím.
Co se týká chatu, tak si myslím, že je to už dnes zbytečnost. Na toto lze jednoduše používat icq, skype, google talk a jiné IM. Postrádá mi ten chat logiku. Nebo si myslíte že ne a že bych měl chat nějaký udělat, takový problém by to pro mě nebyl. |