Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Vše o tomto serveru Kaprařské fórum / Vše o tomto serveru /  
 

Chcete nové kaprařské fórum?

 
Autor Fit
Administrátor
#1 | Zasláno: 30 Led 2009 10:21 
Ahoj,
mám teď trochu volného času a tak mě napadlo, že bych udělal zcela nové kaprařské fórum. Postavil bych ho na známém systému PHPBB, takže byste mohli vkládat fotky do jednotlivých příspěvků a mít pěkné vlastní profily i s fotkou u příspěvku.

Jde o to, že by bylo nové fórum úplně prázdné. Toto staré bych tak nějak "zakonzervoval" (aby to šlo číst, ale nešlo už přidávat nové příspěvky, je tu hodně informací, které by se mohly někomu hodit).

Jinak do toho nového fóra by mohli přispívat jako anonymní uživatelé, tak ti registrovaní. S tím, že registrovaní uživatelé by měli spoustu výhod (například jednoduché vkládání fotek do příspěvku a fotku (avatar) u svého jména).

Máte zájem o takové fórum? Prosím napište, co si o tom myslíte. Děkuji :-).

Autor jarda 2004
Návštěvník
#2 | Zasláno: 30 Led 2009 12:43 
Zajisté se forům podpořené fotkami časem uchytí. Co je však próblém je chování v těchto fórech které někteří jedinci zneužívají k napadání a urážení jiných rybářů ktřéří žádají o rady a diskuze se poté otočí naprosto jiným směrem a je o ničem a většina solidních kaprařů přestane do těchto diskuzí vstupovat.
Každopádně ti fandím a zkus nastavit tohle fórum jinak než je to u jiných servrů kde převládá zájem o počet přihlášených a né kvalita příspěvků a jejich zadavatelů.

Autor Fit
Administrátor
#3 | Zasláno: 30 Led 2009 13:00 
jarda 2004:

Díky za odpověď. Naprosto s tebou musím souhlasit, tohle je velký problém. Právě proto bude fórum moderované, aby k tomu tolik nedocházelo (na tomto foru často také musím mazat).

Moje vize do budoucna je, že by bylo více moderátorů z řad obyčejných návštěvníků, kteří by měli pravomoc mazat škodlivé příspěvky (urážky apod...). Jakmile se nové fórum trochu rozjede, tak o tom budu určitě uvažovat.

Jinak celé dopoledne na tom pracuji. Toto fórum je už zastaralé a bohužel nelze moc vylepšit o nové funkce, což mě mrzí. Takže jsem přesvědčen, že nové fórum by bylo prospěšné a zvýšilo by kvalitu.

Autor basnak
Člen
#4 | Zasláno: 30 Led 2009 13:23 
Fit
Proč by ne, určitě se nebráním novým vymoženostem. Pracuj, vylepšuj, renovuj, zkrášluj :-) atd. Určitě to bude pro webové stránky "lovkapra" jedině plus.

jarda 2004
Problém v chování ve fórech nijak člověk neovlivní. Na MRKu se otázka podělá během cca 10-15 příspěvků. Pak už to nemá cenu ani číst.

Autor jarda 2004
Návštěvník
#5 | Zasláno: 30 Led 2009 13:43 
basnak
Naprostá pravda ale tohle je jen na zadavateli otázky a pokud ten není schopen zasáhnout on tak to ma utnout moderátor a pokud se to stane 100 krát tak po 101 si už dá alespoň někdo pozor ale nechat to dojít až do kjrajních vyhrožování a urážek je jen benevolence moderátorů. Jen si vem kolik slušnejch lidí co mají co říct na MRK není a postupně odchází. Pak není divu že se otázky začínají opakovat a diskuze v nich je o ničem. Ale tohle se týká hlavně vlastníků stránek. Pomalu ale jistě začíná převládat kvantita nad kvalitou. Je jasné že pokud zadavatel otázky není přitomen u PC nemůže ovlivnit diskuzi a moderátor to nemůže stíhat mazat.

Autor alda
Člen
#6 | Zasláno: 30 Led 2009 18:48 
JÁ JSEM URČITĚ PRO..... :-)

Autor Fit
Administrátor
#7 | Zasláno: 1 Úno 2009 10:17 
Takže jsem nad tím strávil už hafo hodin:-). Myslím si, že už brzy fórum spustím. Teď ladím menší chyby a nastavuji fórum podle mých představ. Vkládání fotek funguje, bude možno přidat anketu do tématu. Snad se to bude líbit. Už brzy:-)

Vše o tomto serveru Kaprařské fórum / Vše o tomto serveru /
 Chcete nové kaprařské fórum?
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑