Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Revíry Kaprařské fórum / Revíry /  
 

Pastvinská přehrada (451090)

 
Autor Jaris
Návštěvník
#1 | Zasláno: 13 Úno 2007 20:48 
Čau rybáři,
nebyl jste někdo vyzkoušet tuto přehradu?

Autor BRETA
Člen
#2 | Zasláno: 14 Úno 2007 17:26 
Ja loni,ale nic moc.Kamarad tam jezdi já radši na rozkoš.

Autor Jaris
Návštěvník
#3 | Zasláno: 14 Úno 2007 21:29 
Já tam mám chajdu, takže tam jsem každej výkend. Tato přehrada má jednu velkou nevýhodu, každejch 20 let se vypouští kvůli opravě hráze. Naposledy v roce 2000, tudíž tam moc trofejních kaprů zatím není. Ale už loni jsem chytal kapry kolem 6 -7kg. Jo a na Rozkoš taky jezdím, ale spíš na candáty.

Autor martin
Návštěvník
#4 | Zasláno: 21 Čvn 2007 10:57 
Jezdíme tam na dovolenou každý rok a je tam opravdu nádherně!!!

Autor paňas
Návštěvník
#5 | Zasláno: 22 Bře 2008 07:14 
Před týdnem jsem byl pastviny poprvé obhlídnout protože miluji lov z loďky kterou jsem si i sám postavil , ale chytat se dá jen Seč a P astviny.Letos jedu poprvé. Jak je to na přehradě s dravcema.

Autor Marek
Návštěvník
#6 | Zasláno: 4 Čvn 2008 20:12 
Potřebuji poradit, kde se dá slušně ubytovat na Pastvinách? Mám dědu rybáře a chtěl bych ho tam letos vzít.

Autor David
Návštěvník
#7 | Zasláno: 24 Čvc 2008 21:08 
No na ubytování je nejlepší kemp Šlechtův palouk.Maj tam chatky i dost místa pro stany i u vody.Na ryby je to tam ale dost slabé.Jezdím tam každý rok už deset let a letos opravdu síla.Jedin,kde jsou ryby vidět je Hráz a tam je rybaření zakázané.

Autor Anonymní
Návštěvník
#8 | Zasláno: 17 Srp 2008 20:37 
Marek

Autor martin
Návštěvník
#9 | Zasláno: 17 Srp 2008 20:42 
Marek
ahoj Marku,jezdím na Pastviny již 31 let a nedovedu si představit jinou dovču.Jezdíme do menšího rodinn.kempu-DUHA správce p.Synek.Ale už máš určitě po dovolené,tak snad příště.

Autor Anonymní
Návštěvník
#10 | Zasláno: 1 Úno 2009 12:37 
paňas
za loňskou sezonu bylo uloveno resp. zapsáno 9 štik, jeden z porybných tam provláčel 180 hodin, ulovil 4 štiky a ani jedna neměla míru. tak si udělej obrázek. všechny spadlé stromy povodí hned likviduje. je hrozný, že se tam hýbe několikrát za rok s vodou až 7 m jako vloni ale to bylo sucho, jinak to tam kolísá tak o 3-4m běžně. hlavně že tam naházeli mníky a hlavatky. samozř. malý. čus jura

Revíry Kaprařské fórum / Revíry /
 Pastvinská přehrada (451090)
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑