Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Revíry Kaprařské fórum / Revíry /  
 

kam na ryby

 
 
Stránka  Stránka 1 z 2:  1  2  Next »

Autor bob
Návštěvník
#1 | Zasláno: 10 Úno 2008 14:07 
Ahoj chtel bych podniknout nejakou vypravu na ryby tady v cechach ale nevim kam jet laka mne musov tak bych chtel dat dohromady 2 lidi co by jely

Autor Anonymní
Návštěvník
#2 | Zasláno: 15 Úno 2008 18:58 
na mušov chistame vypravu v květnu mužeš se pridat mam to tam zmapovany

Autor bob
Návštěvník
#3 | Zasláno: 19 Úno 2008 20:03 
jo a mas nejakej kontakt na sebe

Autor žebro
Návštěvník
#4 | Zasláno: 19 Úno 2008 20:51 
mam adresu Pavel.Brezka@seznam.cz tak napis jeto11.=18 kveten

Autor pytlak
Člen
#5 | Zasláno: 20 Úno 2008 13:47 
UŽ JSI BYL NA MUŠOVĚ I PŘED TÍM?TAKY SE TAM LETOS CHYSTÁM POTŘEBOVAL BYCH PÁR RAD

Autor Žebro
Návštěvník
#6 | Zasláno: 20 Úno 2008 19:02 
Už jsem tam byl,ale nevím,jestli ti moje zkušenosti budou stačit.
Ale pokud to bude v mých silách,tak rád poradím.

Autor bob
Návštěvník
#7 | Zasláno: 21 Úno 2008 18:52 
musov bych vam nedoporucoval je to tam jak na rybarskejch zavodech a hlavne hroznyho zradla co hnije na dne fuj chudaci ryby rybari co chytaj pro prachy jinak by tu rybarinu nedelaly tam zkousej ty svi boilies.nic moc ta voda

Autor sifu007
Návštěvník
#8 | Zasláno: 11 Bře 2008 20:17 
nebyl nekdo na Turínském rybníce?

Autor ondra
Návštěvník
#9 | Zasláno: 14 Bře 2008 22:09 
ahoj chctel bych se zeptata neaky dobry revír na kapra okolo severních čech predem dekuji na vetší kapry

Autor nereknu
Návštěvník
#10 | Zasláno: 14 Kvě 2008 19:46 
hele jed na rybník ve velvarech je to tam super (chyt sem kapra 72) moje největší ryby zatim

Autor Lister
Návštěvník
#11 | Zasláno: 22 Kvě 2008 21:42 
Ja jezdim dost casto na Turinsky rybnik(záplavy).

Autor janicka
Návštěvník
#12 | Zasláno: 2 Čvn 2008 21:49 
ahoj kam do kempu s karavanem kde se dobře kapraří , v již. čechách?

Autor Rehulač
Návštěvník
#13 | Zasláno: 13 Srp 2008 17:48 
No tak jak vás tu posloucám tak sama voda :-) Jsme nazoru že kapr se dá chytit všude jen to chce pro to neco udělat někdy je možná lepší nechat výbavu doma vzít proutek navazat spláveček vzít trochu šrotu na zakrmení a vždy mám uspěch zajištěn..

Používám 2.7m 20-30g Je to síše přívlačak ale dost se hodí na kapry a pěkně pracuje když si chci zpravit naladu tak ho vezmu k vodě a když se dobře daří tak si parádně zachytám....

Autor tetenicka
Návštěvník
#14 | Zasláno: 15 Srp 2008 14:49 
Tak vám všem píšu o chování u vody. Můj příběh a co s tím????
Dorazili jsme s kamarády na naše místo na Vltavě u Hněvkovické přahrady, Purkarec. Jezdíme sem léta a zakrmujeme zde na kapříky. Všude kolem jsou chaty a nyní plné chatařů. Je dost nemožné najít klidné místo aniž by si tito lidé nepřivlastňovali místa kolem vody a nebuzerovali rybáře. Asi 30m od našeho mídta bivakovala skupina 8 rakouských občanů s pruty, kteří si zaváželi lodkou na označené místo bojkou krmení. Tyto jejich pruty proto nahazovali šikmo přez nás. Každý rybář ví že se nahazuje kolmo ke břehu a ne jinak. Tito "rybáři " proto nás napadl at hážeme jinam , což technicky nešlo protože jsme byli 3 a na 6 prutů v délce 6 metrů nejde. Takže došlo ke slovní potyčce, nato jeden z nich vztekle stáhl pruty a kolegovi oba pruty přetrhol. Tak jsme zavolali ryb stráž!!!! ta asi za 1 hodinu dorazila. Oni mezi tím bójku stáhli a zmizeli jejich 2 pruty. Tato ryb stráž udělala "blbce!" z nás tím že oni si zaplatili250 kč za povolenku a mohou proto chytat v pohodě a byli na tomto místě první. Tak jsme sbalili pruty a po 3 hod. dohadování se u vody jeji 100 km domů. Titi rakouští občané v pohodě okupovali místo i se stany tam kde není žádný kemp , v klidu si dělali so se jim zlíbilo a my byli nuceni odejít od vody. Tato zkušenost je naše za 3 měsíce šestá s ryb stráží, která umí jen buzerovat ale nepomůže slušnému rybáři v nesnázích. Poradte co by jste dělali na našem místě s takovým chováním. Příště se nám fakt odcházet nechce a prát se taky ne. Dík za každou radu.

Autor alda
Člen
#15 | Zasláno: 15 Srp 2008 22:24 
V tomto případě by asi měla zasáhnout pořádková policie. Ryb. stráž je k hovnu, stačí se jet podívat třeba na Mušov, co se tam děje... Nejlepší by ovšem bylo naházet ty kluky rakouský do Vltavy :-).

Stránka  Stránka 1 z 2:  1  2  Next » 
Revíry Kaprařské fórum / Revíry /
 kam na ryby
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

 
Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑