Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Tip na webovou stránku Kaprařské fórum / Tip na webovou stránku /  
 

Zavážací a zakrmovací RC čln

 
Autor Anonymní
Návštěvník
#1 | Zasláno: 23 Úno 2008 10:03 

Autor Anonymní
Návštěvník
#2 | Zasláno: 26 Úno 2008 06:52 
Tot je páni jedna z možností pohodlného presného zavážania a aj zakrmovania si lovného miesta na stredne veµké rybníky cca. do 100 ha za akéhokoµvek počasia a teploty okolia aj vody. Tí ktorí RC čln pri rybačke používajú (vydarený - nie každý má potrebné vlastnosti) si ho nevedia vynachváli». Kdesi som čítal - kaprárina je drina. Ja tvrdím pre koho ako.

Autor Anonymní
Návštěvník
#3 | Zasláno: 26 Úno 2008 07:13 
Reklama zadarmo se mi ekluje by» jde o věc která k rybám patří.... Možná že je to nabídka na exkluzivní cenu pro přátele rybáře ne???!!!

Autor Anonymní
Návštěvník
#4 | Zasláno: 26 Úno 2008 20:00 
Reklama? Dá sa to chápa» aj takto. Hlavne som chcel da» vedie» o tomto výrobku, naloµko ceny zavážacích RC lodiek továrenskej výroby sa mi zdajú by» hodne premrštené. Je pravda že ju idem kúpi» pre seba.

Autor Anonymní
Návštěvník
#5 | Zasláno: 28 Úno 2008 00:00 
Promiň, domníval jsem se (patrně nesprávně), že jsi oním výrobcem. Ovšem cena 12 000,- Sk také není zrovna lidová -))))

Autor Anonymní
Návštěvník
#6 | Zasláno: 28 Úno 2008 13:39 
Netvrdím že je µudová, ale nič v podobnej kvalite a možnostiach člna som v danej cenovej relácii nenašiel. Tu na Slovensku určite nie. Nenašiel som nič ani na českých stránkach a to sondujem túto problematiku už pol roka. Ak o niečom niekto viete dajte to sem na porovnanie.

Tip na webovou stránku Kaprařské fórum / Tip na webovou stránku /
 Zavážací a zakrmovací RC čln
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑