Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Kaprařina - ostatní... Kaprařské fórum / Kaprařina - ostatní... /  
 

Chování kaprů při "futrování"

 
 
Stránka  Stránka 2 z 2:  « Previous  1  2

Autor Robin.p
Návštěvník
#16 | Zasláno: 30 Zář 2006 16:27 
V Kvasicích.... je to Morava 13... je to tam úplně holé ( myslím tím po "úpravě" břehu) skoro nikdo tam nechodí... z důvodů již výše uvedených... kapři sice nic moc, nebo na ně nemám štěstí, ale za to mám požehnaně amurů... nejmenšího 74cm a největšího 108. Za letošek jich mám 18. samozřejmě plavou dál.

Autor Robin.p
Návštěvník
#17 | Zasláno: 30 Zář 2006 16:28 
to předchozí je odpověd pro basnaka... sorry

Autor basnak
Člen
#18 | Zasláno: 1 Říj 2006 10:59 
Paja
To jo, určitě se stav!
Příště, ale musím promyslet lepší období, buď hned než začnou prázdniny, nebo úplně po nich, protože je to tam dost v tomto období prochytaný, ale spíše se budu věnovat řece a zvětšovat "osobáčky" :-))) (teda spíše nějaký ten podar)! Uvidíme, však zachytáme, ne?

Autor basnak
Člen
#19 | Zasláno: 1 Říj 2006 11:35 
Robin.p
Kvasice? To je někde u Kroměříže, že?
No tak vypadá to tam úplně holé na tom břehu (tak jak všude, skoro), ale důležité je vědět kde je hledat, že ! Co si budem povídat :-) Tak amury chytáš slušné - to zase u nás tak nic moc, spíše toho kapra než amura, ale jsou určité místa, kde jsou a chytit slušné kousky taky jde!

Autor Robin.p
Návštěvník
#20 | Zasláno: 1 Říj 2006 13:24 
No u Kroměříže zrovna ne... chytám kousek od Otrokovic před Kvasicema. No a stěma kaprama - nevím nevím v mém okolí nesjsou žádné slušné hrany a ni potopené stromy, mušlové pole.... no prostě nic je to tam rovné jako přistávací dráha, sem tam nějaký menší sešup ale rozdíl je max tak půl metru. Kpaříci sice sem tam chodí ale tak do těch 70cm.

Autor basnak
Člen
#21 | Zasláno: 5 Říj 2006 20:10 
Tak to stačí, ne? :)

Stránka  Stránka 2 z 2:  « Previous  1  2 
Kaprařina - ostatní... Kaprařské fórum / Kaprařina - ostatní... /
 Chování kaprů při "futrování"
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

 
Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑