Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Kaprařina - ostatní... Kaprařské fórum / Kaprařina - ostatní... /  
 

dení doba lovu ryb v mimopstruhovém revíru

 
Autor kalič
Návštěvník
#1 | Zasláno: 18 Kvě 2008 11:27 
co si otom myslite?mě osobně tohle hodně vadí,mam rad nocni rybolov a kdyz musim o pulnoci balit kdyz vim ze pote pulnoci je nejlepši doba na rybolov.No nevim myslim že je to zbytečny.

Autor Fit
Administrátor
#2 | Zasláno: 18 Kvě 2008 14:11 
Ahoj,
mě osobně toto taky hodně vadí! Je to už hodněkrát prodiskutované téma. Bohužel s tím ale nic nenaděláme. Například Slováci nás v tomto předběhli a mají to tam mnohem lepší. Tento zákaz je naprosto nesmyslný a neznám jediný důvod, proč by měl být rybolov v nočních hodinách zakázán. Pokud bude povinnost, že bude mít rybář lovné místo označené světlem a bude u prutů, tak nevidím sebemenší problém. Minulý rok na Orlíku už to tak bylo na zkoušku a bylo to super, osobně jsem tam také chytal přes noc a je to skvělé, když kvůli tomu člověk nemusí na soukromé revíry.

Autor CT Ji
Návštěvník
#3 | Zasláno: 18 Kvě 2008 17:49 
Osobně neznám ve svém okolí nikoho kdo by chtěl zákaz rybolovu přes noc, tak jak je možné že se s tím nedá nic dělat? Kdo vlastně je odpovědný za tento nesmysl a kdo ho neustále prosazuje? Není na čase se opravdu hromadně rozloučit s těmito lidmi a říct a» táhnou od válu? Místo ustrnulých blbců u koryt potřebujeme lidi kteří vyhoví přání své členské základny a vymyslí potřebná pravidla pro noční rybolov! Byl bych rád pokud by se zde někteří z těchto lidí vyjádřili k našim požadavkům a vysvětlili svoje postoje, protože přece každý ví kdo je ve vedení rybářských svazů. Vyzývám je tímto k zdůvodnění svých postojů nebo k odchodu!

Autor Fit
Administrátor
#4 | Zasláno: 18 Kvě 2008 17:53 
CT Ji:

Jsou to staří páprdové, co se starají jenom o to, aby se mohlo odnést co nejvíc kaprů! Např. minulý rok jsme hlasovali na schůzi o zavedení nonstop lovu, všichni byli pro! Jak to dopadlo, zase nic! Zamítnuto... Bohužel, můj názor je, že si ještě počkáme pěkně dlouho...

Autor kalič
Návštěvník
#5 | Zasláno: 19 Kvě 2008 13:30 
ja slišel že to nechcou měnit proto že si myslej že tam budou na noc chodit masaři pouze jen pro maso.Což je blbost,jak je nekdo masař tak ty ryby bude mas\ařit i ve dne a je mu to jedno.

Kaprařina - ostatní... Kaprařské fórum / Kaprařina - ostatní... /
 dení doba lovu ryb v mimopstruhovém revíru
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑