Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Kaprařina - ostatní... Kaprařské fórum / Kaprařina - ostatní... /  
 

Sháním tento naviják - pomozte prosím...

 
Autor Fit
Administrátor
#1 | Zasláno: 28 Kvě 2008 22:11 
Sháním tento naviják (viz foto), bohužel nevim přesně typ. Neni to pro mou osobní potřebu, ale pro mládež z MO Sedlčany, kam patřím.
Několik let jsem se zabýval závodní rybařinou (technika, lov ryb udicí a znalosti), v nynější době jsem již starý pro toto soutěžení, ale stále se věnuji práci s rybářskou mládeží naší organizace a právě tento naviják je jeden z nejlepších pro jednu z disciplín rybolovné techniky - hod zátěží 7g do dálky. Samozřejmě se již dlouhou dobu nevyrábí, tím pádem je trochu složitější ho sehnat, a proto tě prosím
o pomoc. Za funkční naviják jsme samozřejmě ochotni zaplatit v rozumné výši.

Fotky navijáku:







Předem děkuji a jsem s pozdravem

Lukáš Skořepa

Poznámka: Inzerát byl vložen na základně prosby Lukáše Skořepy. Pište prosím sem do fóra a nebo na e-mail skorepa.lukas@seznam.cz. Díky...

Autor basnak
Člen
#2 | Zasláno: 29 Kvě 2008 23:01 
Podobné veterány mám doma vystavěné na poličce, ale bohužel v nefunkčním stavu :-(

Kaprařina - ostatní... Kaprařské fórum / Kaprařina - ostatní... /
 Sháním tento naviják - pomozte prosím...
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑