LovKapra.com - Hlavní stránka
  Nové kaprařské fórum - Statistika starého fóra
Kaprařské fórum / Kaprařina - ostatní... / Jakub Vágner
Autor Zpráva
-FoX-
# Zasláno: 30 Lis 2008 19:48

Jakej na nej mate nazor????Myslite si ze je to takovej podvodnik jak se o nem rika nebo ze to je jen z lidske zavisti ze umi chytat ryby jinak nez normalni rybari???

Fit
Moderátor
# Zasláno: 30 Lis 2008 21:04

-FoX-:

No, já nevím. Osobně jsem ho párkrát viděl, ale nikdy jsem s ním nemluvil. Nerad mluvím o někom, koho dobře neznám. Četl a slyšel jsem už o něm hodně, asi jako každý. Fakt těžko říct, určitě v tom budou peníze, které jistě Jakub má, ale to v rybaření určitě není všechno. Já mu to nezávidím a přeju mu to...

Pokud to ale nedělá čestně a podvádí, tak se mi to vůbec nelíbí a pokud by se to prokázalo, tak by měl asi solidní ostudu :-).

PS: Těch pomluv jsem fakt slyšel velkou spoustu :-).

basnak
Člen
# Zasláno: 1 Pro 2008 10:10

Já mu to nezávidím a přeju mu to... moja řeč !!!

Business je business a prachy jsou prachy. Ten kluk se k té slávě musel nějak prokopat jinak by se o něm pořád nepsalo a nediskutovalo, teď záleží na tom jestli regulérně nebo naopak. Ale je to čistě jenom jeho věc a je mi to jedno pač mne vůbec neovlivňuje - sumce nechytám :-)

Fit
Moderátor
# Zasláno: 1 Pro 2008 10:36

basnak:

Jo, to je pravda. Sumce taky nechytám, takže mi je to celkem taky putna. Jakub Vágner poslední dobou chytá už všechno možný, co má ploutve :-), viz. jeho lov v Amazonce atd... Viděl jsem nějaký články na netu.

Tady jsou asi jeho největší úspěchy, docela pochybuju, že by to šlo udělat nějak podvodem: http://www.jakubvagner.cz/cs/rekordy

CTJi
# Zasláno: 1 Pro 2008 22:26

Pokud se cokoli dělá profesionálně, nese to sebou i určitou zátěž. Přece se musí uživit a pokud možno co nejlépe. To znamená nabídnout něco, co se bude prodávat a na čem vydělám. To není až tak otázka podvodu. Nebo snad věříte že ninjové běžně skáčí z mrakodrapu, akční hrdinové přežijí cokoli, boilí zrovna té a té firmy jednoznačně chytá a tak podobně? Přesto se na to hodně lidí dívá, kupuje, platí víc než dobře a nepřemýšlí o tom že je to podvod. Jakub nenabízí žádné dokumenty, ale zážitky. To nic nemění na věci že jistě nachytal a také pustil spoustu krásných ryb a hlavně přináší rybářům publicitu. Závist a pomluvy jsou asi čechům vlastní, ale já myslím že to dělá dobře a je pro ryby a rybáře přínosem.

Fífa
# Zasláno: 29 Led 2009 21:49

Lidi koukněte se na to taky z jiné stránky!!Není důležité jestli je někdo nejlepší ale kdo co vůbec dělá!!Jakub má obrovský vliv na děti a děti ho hltají plnými doušky.A né jednomu malému dítěti ukáže že existují lepší věci než je jen televize a počítače!!!

jarda 2004
# Zasláno: 30 Led 2009 12:33

V prvních letech jeho slávy se dalo mluvit o tom že něco umí a dalo se mluvit o zápalu ze kterého vycházel úspěch. Následné poznatky o jeho praktikách a to jak na Tovačově nebo Vltavě hovoří za vše. Pokud někdo mluví o zázračném rybáři a jeho neutuchajícím zápalu bude jistě jen najivním člověkem který chce vydět jen to co chce. Několik diskuzí na toto téma již bylo vedeno a ´průběch těchto diskuzí vycházel z osobních skušeností z panem Vágnerem.
Názor na tohoto rýbáře není na různých fórech odrazem Českého člověka ale odrazem toho jak pan Vágner dosahuje úspěchů spojených z neutuchájící slávou. Jedno za vše loni vyšel článek v jednom rybářském magazínu na téma Vágner zde bylo několik lidí co se zůčastnily slavných rekordů a lovů pana Vágnera a jedna velmi zajímavá věta která říká vše cituji jak člověk který vlastní povolenku 6 let může nadělat rekordy jako profesionál za podstatně delší dobu. Nechci panu Vágnerovy upírat jeho úspěchy které do jisté míry jsou pravdivé a doslova vydřené ale přece jenom co je moc to je moc.

Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové fórum ZDE.

miniBB forum software © 2001-2018, Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv.