LovKapra.com - Hlavní stránka
  Nové kaprařské fórum - Statistika starého fóra
Kaprařské fórum / Kaprařina - ostatní... / CSM 2009
Autor Zpráva
basnak
Člen
# Zasláno: 11 Led 2009 16:19

Byl se někdo podívat na Carp Show Moravia 2009 v Břeclavi?

alda
Člen
# Zasláno: 11 Led 2009 22:13

Asi ne, tak tady máš aspoň něco :-( http://goldcarp.cz/

basnak
Člen
# Zasláno: 12 Led 2009 15:35

alda
No já tam byl, skoro všechny přednášky a rozhovory jsem tam proseděl až do 18hod. a hltal informace a způsoby lovu té naší ale i zahraniční kaprařské "špičky". Tak jsem se jen chtěl zeptat jestli tam někdo z tohoto serveru nezavítal tak jak dalších cca 600 lidí :-)

alda
Člen
# Zasláno: 12 Led 2009 21:03

Tak teď jsi mě dostal :-). Jak to tam vypadá? Myslím jakou to má úroveň, něco jako přednášky na brněnském veletrhu?

basnak
Člen
# Zasláno: 13 Led 2009 11:08

Tak to nevím jak to vypadá na brněnském veletrhu, ještě jsem tam nebyl. Ale tahle akce se mi moc líbila. Kluci to mají perfektně zařízené. Bylo to v domě kultury - ve spodní části se prezentovali veškeré české kaprařské firmy ale i dvě z anglie, kde sis mohl vyprášit peněženku jak na brněnském veletrhu. A v horní části v sále byly přednášky a diskuze od 9hod. do nevím, protože jsem tam nebyl až do konce. Na program CSM se můžeš podívat zde www.kaprarskyspolek.cz Jako každý si tam nešel svoje. Oběd sis mohl zaplatit u příchodu - klasika (gulášek, kuře, pivečko). Kdyby ses chtěl zeptat na nějakou konkrétní přednášku, tak doufám že si na něco ještě vzpomenu :-)

alda
Člen
# Zasláno: 13 Led 2009 20:24

Docela zajímavá akce. Kdyby mě to někdy vyšlo, rád bych se tam podíval. Dík za info.

Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové fórum ZDE.

miniBB forum software © 2001-2018, Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv.