www.forum.lovkapra.com Kaprařské fórum - Archiv
miniBB ® 

miniBB

®

| Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Kaprařina - ostatní... www.forum.lovkapra.com Kaprařské fórum - Archiv / Kaprařina - ostatní... /  

parkování na hostivaři

Autor jura
Člen
#1 | Zasláno: 25 Led 2009 12:50 
ahoj chlapi, nedávno jsem se přestěhoval do strašnic a samozřejmě jsem se jel podívat k přehradě na hostivař. přijel jsem ale jako idiot k lesoparku na kopec a sešel k vodě, což s vercajkem fakt nepůjde. zdá se mi ale že je to odevšud na dojezd autem, a pak pěšky,dost daleko. poradte mi někdo jak se nejlépe dostat naproti pláži nebo z druhé strany nad pláž. dík jirka

Kaprařina - ostatní... www.forum.lovkapra.com Kaprařské fórum - Archiv / Kaprařina - ostatní... /
 parkování na hostivaři

Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.

www.forum.lovkapra.com Kaprařské fórum - Archiv Powered by Forum Script miniBB ®
 ⇑